Kartáček z bambusu Více o produktu >>

135 CZK

EcoHeart
Design od.

EcoHeart EcoHeart
Stránky designéra

 

Kartáčky EcoHeart navrhují a dováží sympaťáci ze Slovenska, pro které je EcoHeart způsob jak konat dobro. Podnikají zodpovědně a rádi pomáhají okolí i přírodě. Chtějí přinést čistší města, přírodu a úsměv na tvářích.

Bambus je skvělý a šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše víc kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jiné chemikálie na podporu dozrávání. A výrobky z něj jsou samozřejmě plně rozložitelné.

Jeden člověk za život spotřebuje mnoho set zubních kartáčků a vytvoří tak až několik desítek kilogramů plastového odpadu. V Česku se recykluje jen něco přes 60 % plastového odpadu, zbytek končí na skládkách či ve spalovnách. Jen Praha je tak schopná za rok vyprodukovat několik desítek tun nerecyklovaného plastového odpadu pouze ze zubních kartáčků. Proto doporučujeme používat rozložitelné kartáčky z obnovitelných zdrojů - namísto plastu z ropy.

 

 

Close
0%

Je vidět,


že máš dobré


srdce :)

 

 

EcoHeart je prémiový zubní kartáček, který udrží čisté vaše zuby, karmu i přírodu.

Na jeho výrobu byly použité ekologicky nezávadné materiály. Tělo je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem zas zabezpečí to, se kartáček dostane i tam, kam jiné jen velmi těžko. Jemnost štětinek je porovnatelná se soft třídou jiných kartáčků.

10 % z prodeje každého kartáčku jde na podporu dobročinných projektů.

NAPIŠTE si O BARVU: černá, zelená, žlutá, růžová a fialová

 

To top
Jééé,
další dobrolog
přispěl,
jipííí :)

Musíte vybrat velikost zboží.

Počet kusů musí být násobek

Počet kusů musí být kladný.

Nastaveno neplatné datum dodání.

Není vybrána doprava zboží.

Není vybrán způsob platby.

Není vybrána charita pro podíly z předmětů.

Zadejte e-mail

Zadejte heslo

Zopakujte heslo

Zadejte jméno

Zadejte přijmení

Zadejte telefon

Zadejte ulici

Zadejte město

Zadejte PSČ