Mýdlo 500ml s citrónem a medem Více o produktu >>

499 CZK

Stop the water while using me
Design od.

klima & energie klima & energie 7

Neobsahuje parafín ani jiné suroviny na bázi ropy. Zatím však nemáme k dispozici infor-mace o uhlíkové stopě tohoto výrobku.

zdraví zdraví 9

Neobsahují syntetická barviva ani aromata, silikony, parafín či jiné suroviny na bázi ropy. Vše, co obsahují, je v bio kvalitě. Nejsou známy

voda voda 8

Cílem značky STW je zvýšení povědomí o vodě coby cenném zdroji a základu všeho života a podpora návyků vedoucích k ochraně vody. Zatím však

lidé lidé 8

Značka STW podporuje vodní projekty v regionech, které trpí nedostatkem vody. Jimi používané para ořechy tvoří polovinu ročního příjmu tisíc

zdroje zdroje 8

Výrobek neobsahuje parafín ani jiné suroviny na bázi ropy. Používané para ořechy pocházejí z udržitelných farem. Obaly jsou z plastu, ale js

biodiversita biodiversita 7

Ingredience jsou zcela rozložitelné. Nejsou však k dispozici informace o možných účincích na biodiverzitu.

Tento výrobek představuje a podporuje dobré udržitelné praktiky a využívání zdrojů, k úplné analýze jsou však potřebné další informace.
Close
Stop the water while using me Stop the water while using me
Stránky designéra

Voda je základ života, je to vzácný zdroj, který musíme chránit. 

Všichni ji používáme denně a plýtváme s ní.

Značka Stop the water while using me nabádá, abychom s ní šetřili, zatímco je naše tělo hýčkáno 100% přírodní kosmetikou z jejich dílny.

Co je vedlo k vytvoření značky? 

Iniciativa, kterou spustili na podporu inovativních a inteligentních vodních projektů v oblastech, které trpí nedostatkem vody. Od roku 2014, pomáhají instalovat kolektory mlhy v Tanzanii a neustále hledají nové fascinující projekty po celém světě. Více se dozvíte zde  A mimochodem: můžete obdarovat Good Water Projects při každém nákupu Šetřete vodou - darujte vodu!

 

Všechny produkty jsou 100% přírodní. Neobsahují syntetická barviva a aromata a jsou na bázi pouze přírodních esenciálních olejů, aby produkty krásně voněly. Přírodní péče od Stop the water while using me neobsahuje křemík, parafin nebo jiné látky na ropné bázi.

 

Jednotlivé složky jsou plně biologicky odbouratelné. Balení je také recyklovatelné. Výrobky nejsou testovány na zvířátkách.

Close
78%

 

 Spolu pomůžeme,

 my to dokážeme.


:)

Mýdlo 500ml s citrónem a medem    (for English see below)

Konečně je tady alternativní řada tělové a vlasové kosmetiky ve 100 % bio kvalitě.

Všechny produkty jsou 100 % přírodní, plně biologicky odbouratelné, neobsahují žádná syntetická barviva ani aromata a už vůbec ne silikon nebo parafín. Výrobky nejsou nikdy testované na zvířatech. Jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Mýdlo citrón/med - jemné pro problematickou pokožku. Organický akátový olej obsahující enzymy a aminokyseliny posiluje a hydratuje pokožku. Další výhodou je vysoký obsah vitamínu C z organicky pěstovaných citrónů.

Složení: voda, coco-glucoside, rostlinný glycerín, coco sulfát sodný, anisát sodný, hydrogenovaný lecitin, alkohol, tocopherol, hydrogenované palmové glyceridy, citrát, kyselina citronová, ascorbyl palmitate, přírodní vůně, organické aminokyseliny z cukrové třtiny a bazalky, extrakt z organického akátového medu, bio aktivní kyselina z rýže, esenciální z citronu, vitamin E.

Honey and Lemon soap

  • Protects skin from drying out.
  • For difficult skin in particular.
  • Strengthening and moisturising effect.
  • Made from organically grown lemons.

Difficult skin in particular benefits from the gentle cleansing effect of the formula with mild washing substances. Organic acacia honey contains enzymes and amino acids which strengthen and moisturise the skin. The high vitamin C content and the fruit acid in the organically grown lemons are also good for the skin. A revitalising, freshly scented soap that even turns the daily hand-washing ritual into a real pleasure.

Ingredients: Water, coconut surfactants, vegetable glycerin, sugar surfactants, cooking salt, amino acid surfactants, organic acids from sugar cane and basil, esters of fatty acids, betaines, organic acacia honey extract, lecithin, bioactive acid from rice, lemon essential oil, vitamin E, citric acid

To top
Jééé,
další dobrolog
přispěl,
jipííí :)

Musíte vybrat velikost zboží.

Počet kusů musí být násobek

Počet kusů musí být kladný.

Nastaveno neplatné datum dodání.

Není vybrána doprava zboží.

Není vybrán způsob platby.

Není vybrána charita pro podíly z předmětů.

Zadejte e-mail

Zadejte heslo

Zopakujte heslo

Zadejte jméno

Zadejte přijmení

Zadejte telefon

Zadejte ulici

Zadejte město

Zadejte PSČ