Sprchový gel 500 ml s pomerančem a bylinkami Více o produktu >>

499 CZK

Stop the water while using me
Design od.

klima & energie klima & energie 7

Neobsahuje parafín ani jiné suroviny na bázi ropy. Zatím však nemáme k dispozici infor-mace o uhlíkové stopě tohoto výrobku.

zdraví zdraví 9

Neobsahují syntetická barviva ani aromata, silikony, parafín či jiné suroviny na bázi ropy. Vše, co obsahují, je v bio kvalitě. Nejsou známy

voda voda 8

Cílem značky STW je zvýšení povědomí o vodě coby cenném zdroji a základu všeho života a podpora návyků vedoucích k ochraně vody. Zatím však

lidé lidé 8

Značka STW podporuje vodní projekty v regionech, které trpí nedostatkem vody. Jimi používané para ořechy tvoří polovinu ročního příjmu tisíc

zdroje zdroje 8

Výrobek neobsahuje parafín ani jiné suroviny na bázi ropy. Používané para ořechy pocházejí z udržitelných farem. Obaly jsou z plastu, ale js

biodiversita biodiversita 7

Ingredience jsou zcela rozložitelné. Nejsou však k dispozici informace o možných účincích na biodiverzitu.

Tento výrobek představuje a podporuje dobré udržitelné praktiky a využívání zdrojů, k úplné analýze jsou však potřebné další informace.
Close
Stop the water while using me Stop the water while using me
Stránky designéra

Voda je základ života, je to vzácný zdroj, který musíme chránit. 

Všichni ji používáme denně a plýtváme s ní.

Značka Stop the water while using me nabádá, abychom s ní šetřili, zatímco je naše tělo hýčkáno 100% přírodní kosmetikou z jejich dílny.

Co je vedlo k vytvoření značky? 

Iniciativa, kterou spustili na podporu inovativních a inteligentních vodních projektů v oblastech, které trpí nedostatkem vody. Od roku 2014, pomáhají instalovat kolektory mlhy v Tanzanii a neustále hledají nové fascinující projekty po celém světě. Více se dozvíte zde  A mimochodem: můžete obdarovat Good Water Projects při každém nákupu Šetřete vodou - darujte vodu!

 

Všechny produkty jsou 100% přírodní. Neobsahují syntetická barviva a aromata a jsou na bázi pouze přírodních esenciálních olejů, aby produkty krásně voněly. Přírodní péče od Stop the water while using me neobsahuje křemík, parafin nebo jiné látky na ropné bázi.

 

Jednotlivé složky jsou plně biologicky odbouratelné. Balení je také recyklovatelné. Výrobky nejsou testovány na zvířátkách.

Close
78%

 

díky, fíky

 

šeptají mé

 

rtíky :)

Sprchový gel 500 ml s pomerančem a bylinkami

Konečně je tady alternativní řada tělové a vlasové kosmetiky ve 100 % bio kvalitě.

 

Všechny produkty jsou 100 % přírodní, plně biologicky odbouratelné, neobsahují žádná syntetická barviva ani aromata a už vůbec ne silikon nebo parafín. Výrobky nejsou nikdy testované na zvířatech. Jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

 

Macerát z květů organicky pěstovaných pomerančů s vysoce kvatním vonným elejem přispívá k revitalizaci těla i mysli. Citronový balzám stimuluje přirozenou funkci pokožky. Organicky pěstované pomeranče dávají ty nejkvalitnější esenciální oleje. Citron a hřebíček podporují přirozené funkce kůže. Navíc ještě čistí pokožku do hloubky. Každý den tak můžete začít povzbuzující sprchou plnou energie a života.

 

Složení: voda, coco glukosid, coco sulfát sodný, lauryl glukosid, glycerín, květová voda z hořkého pomerančovníku, cocoyl glutamát disodný, glyceryl oleát, coco betain, květová voda z květů, listů a stonků meduňky, denaturovaný alkohol, cocoyl glutamát sodný, hydrogenovaný lecitín, hydrogenovaný citrát palmových glyceridů, alkohol, fytát sodný, vitamín E, levulinát sodný, anisát sodný, kyselina citrónová, vůně, limonen. = Z certifikovaného ekologického zemědělství . * = Z přírodních esenciálních olejů.

To top
Jééé,
další dobrolog
přispěl,
jipííí :)

Musíte vybrat velikost zboží.

Počet kusů musí být násobek

Počet kusů musí být kladný.

Nastaveno neplatné datum dodání.

Není vybrána doprava zboží.

Není vybrán způsob platby.

Není vybrána charita pro podíly z předmětů.

Zadejte e-mail

Zadejte heslo

Zopakujte heslo

Zadejte jméno

Zadejte přijmení

Zadejte telefon

Zadejte ulici

Zadejte město

Zadejte PSČ