Sbírka Vybráno k dnešku Děti na cestě 1 083,- Jak to funguje Jak fungují kampaně
Děti na cestě Děti na cestě

 

Děti

 

 

Bez ohledu na jejich původ,
vyznání či barvu.
Děti si nezaslouží trpět,
děti si mají hrát.

 


Nákupem podpoříte organizaci RojaSor

Více o pomoci ZDE

 

Sbírka Vybráno k dnešku Sbírka na pomoc včelkám 1 033,- Jak to funguje Jak fungují kampaně
Sbírka na pomoc včelkám Sbírka na pomoc včelkám

 

 

ZDE

 

 

Často kladené otázky (FAQ)

 

Vážení zákazníci, právě jsme spustili naše stránky, takže jste mezi našimi prvními návštěvníky. Velmi si toho vážíme. Rádi bychom věděli, co si myslíte, a vaši zpětnou vazbu odměníme. Připomínky prosím zasílejte na adresu lolo@livelove.cz  a do předmětu zprávy uveďte „Komentář“. 

 

A jaké otázky by měly být na této stránce zodpovězeny? Pošlete nám prosím své otázky na adresu lolo@livelove.cz  s předmětem zprávy “FAQ”.

 

 

 

Jak počítáte skóre udržitelnosti? 

 

 

Jedním z hlavních důvodů, pro které jsme založili Live Love & Prosper, bylo, že jsme se chtěli podělit o námi objevené možnosti, které nám pomáhají žít udržitelnější život. Věříme v možnost volby. Proto jsme navrhli skóre udržitelnosti, abychom svým zákazníkům dokázali pomoci s informovaným výběrem výrobků. Budete tak moci rozhodovat podle toho, co je pro vás nejlepší.

 

Shromažďujeme o našich výrobcích co nejvíce informací v šesti kategoriích: voda, klima a energie, zdroje, lidé a společnost, zdraví a biodiverzita. V každé z nich hodnotíme výrobek na stupnici od 0 do 10, kde 10 znamená dosažení úplné udržitelnosti v dané kategorii (což je na stávající úrovni rozvoje udržitelnosti velmi vzácné).     

 

Ne vždy se nám podaří získat všechny potřebné informace, zejména informace podložené třetí stranou či státními orgány. Snažíme se nicméně průběžně rešeršovat a kontaktujeme výrobce a vyžadujeme od nich podrobnější informace a potvrzení o udržitelnosti a ekologických tvrzeních od třetích stran.  

 

Neprodáváme výrobky, které v našem hodnocení dosáhnou méně než 50% skóre, ale i to je v porovnání s tradičními výrobky velký pokrok. Důvody, proč může být skóre nižší než očekávané, mohou být dva: 1) Udržitelnost je rostoucím trendem a stále je třeba i ve firmách s tím nejrozvinutějším vnímáním udržitelnosti mnoho měnit, aby jejich výrobky dosáhly 100%; a 2) Nemáme-li k dispozici oficiální potvrzení o příslušném tvrzení od třetí strany, dáváme nižší hodnocení až do té doby, než toto potvrzení obdržíme. To nutně neznamená, že je toto tvrzení nepravdivé, pouze zatím nebylo ověřeno k naší plné spokojenosti. 

 

Snažíme se o úplnou transparentnost a budeme svá hodnocení revidovat současně s tím, jak se stále více firem snaží získat příslušné certifikáty.  Rádi bychom zdůraznili, že tyto výsledky nelze brát jako nějakou formální certifikaci, představují jen naše vlastní hodnocení udržitelnost výrobku dle informací, které máme ve stávajícím čase k dispozici. Jak postupně porosteme a jak nám finanční možnosti dovolí, budeme postupně zvyšovat hloubku i přesnost našeho zkoumání. 

 

 

To top
Jééé,
další dobrolog
přispěl,
jipííí :)

Musíte vybrat velikost zboží.

Počet kusů musí být násobek

Počet kusů musí být kladný.

Nastaveno neplatné datum dodání.

Není vybrána doprava zboží.

Není vybrán způsob platby.

Není vybrána charita pro podíly z předmětů.

Zadejte e-mail

Zadejte heslo

Zopakujte heslo

Zadejte jméno

Zadejte přijmení

Zadejte telefon

Zadejte ulici

Zadejte město

Zadejte PSČ